LIGHTING / Wall lamps / Wall lamp 10387694
*
nr 1038 7694
WALL LAMP
1950s,
1950-tal
Estimate:
500
Sold:
SEK 700
Auction date:
Monday May 16 2016
at 19:02:15
- Bid history
Time
Bidder
Bid
2/5 08:29:52
1
100 kr
3/5 14:09:52
2
250 kr
3/5 16:40:37
3
500 kr
7/5 08:30:55
2
350 kr
7/5 08:30:55
3
400 kr (Robot)
7/5 08:31:45
2
450 kr
7/5 08:31:45
3
500 kr (Robot)
14/5 12:44:29
4
600 kr
16/5 18:56:16
5
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Thema-auction
May 16
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: väggbelysning vägglampa
-
8026 WALL BRACKET M..
'Regnaholm', IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Gilt,..//
Auction ends
in a week
27 maj at 19:53
-
8025 WALL BRACKET M..
'Regnaholm', IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Gilt,..//
Present: SEK 300
Auction ends
in a week
27 maj at 19:51
-
8304 WALL LAMPS
Adrien Gardère, 'Melampo', Artemide, vinkelbar klä..//
Auction ends
in a week
27 maj at 18:57
*
WALL LAMP
Läs om budbetjänten
Read more about 50/60-tal
nr 1038 7694
WALL LAMP
1950s,
1950-tal
Estimate: | 500 |
---|---|
Sold: | SEK 700 |
Auction date: |
Monday May 16 2016 |
- Bid history
Time | Bidder | Bid |
---|---|---|
2/5 08:29:52 | 1 | 100 kr |
3/5 14:09:52 | 2 | 250 kr |
3/5 16:40:37 | 3 | 500 kr |
7/5 08:30:55 | 2 | 350 kr |
7/5 08:30:55 | 3 | 400 kr (Robot) |
7/5 08:31:45 | 2 | 450 kr |
7/5 08:31:45 | 3 | 500 kr (Robot) |
14/5 12:44:29 | 4 | 600 kr |
16/5 18:56:16 | 5 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Thema-auction
May 16
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: väggbelysning vägglampa
-
8026 WALL BRACKET M..
'Regnaholm', IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Gilt,..//
Auction ends
in a week
27 maj at 19:53 -
8025 WALL BRACKET M..
'Regnaholm', IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Gilt,..//
Present: SEK 300
Auction ends
in a week
27 maj at 19:51 -
8304 WALL LAMPS
Adrien Gardère, 'Melampo', Artemide, vinkelbar klä..//
Auction ends
in a week
27 maj at 18:57